EG15560W45JJ
CAD 5,700
CAD 5,700
14K White Gold Diamond Swirl Bypass Hoop Earrings
EG15560W45JJ
CAD 5,700
CAD 5,700
Product Details
| Item Code: | EG15560W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.90 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 16.10 mm |
| Thickness : | 12.30 mm |
| Drop : | 16.40 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








