EG15561W45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
14K White Gold Diamond Double Row Stacked Ear Climber Earrings
EG15561W45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
Product Details
| Item Code: | EG15561W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 4.20 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 21.10 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








