EG15572Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
14K Yellow Gold Diamond Clover and Diamond Cut Texture Stuggies Earrings
EG15572Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
Product Details
| Item Code: | EG15572Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.12 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Stuggies |
Product Measurements
| Width : | 7.50 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Drop : | 15.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






