EG15576W45JJ
CAD 9,400
CAD 9,400
14K White Gold Diamond Teardrop Huggie Drop Earrings
EG15576W45JJ
CAD 9,400
CAD 9,400
Product Details
| Item Code: | EG15576W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 13.80 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 46.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








