EG15582M45JJ
CAD 2,950
CAD 2,950
14K White & Yellow Gold Bujukan Bullet and Diamond Huggie Drop Earrings
EG15582M45JJ
CAD 2,950
CAD 2,950
Product Details
| Item Code: | EG15582M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.18 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 3.20 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Drop : | 28.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







