EG15587Y45JJ
CAD 2,325
CAD 2,325
14K Yellow Gold Bujukan and Diamond Ear Climber Earrings
EG15587Y45JJ
CAD 2,325
CAD 2,325
Product Details
| Item Code: | EG15587Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 16.80 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 21.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









