EG15705W45JJ
CAD 3,100
CAD 3,100
14K White Gold Graduating Diamond Prong Set Huggie Drop Earrings
EG15705W45JJ
CAD 3,100
CAD 3,100
Product Details
| Item Code: | EG15705W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 3.00 mm |
| Thickness : | 2.70 mm |
| Drop : | 38.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








