EG15717Y45JJ
CAD 4,550
CAD 4,550
14K Yellow Gold Diamond Drop Chandelier Earrings
EG15717Y45JJ
CAD 4,550
CAD 4,550
Product Details
| Item Code: | EG15717Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 9.70 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Drop : | 42.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







