EG15720W45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
14K White Gold Diamond Drop Chandelier Earrings
EG15720W45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
Product Details
| Item Code: | EG15720W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 9.40 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Drop : | 37.10 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






