EG15721M45JJ
CAD 4,800
CAD 4,800
14K White and Yellow Gold Diamond Drop Chandelier Earrings
EG15721M45JJ
CAD 4,800
CAD 4,800
Product Details
| Item Code: | EG15721M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 13.30 mm |
| Thickness : | 4.10 mm |
| Drop : | 31.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






