EG15733W45JJ
CAD 4,150
CAD 4,150
14K White Gold Diamond Clover and Pear Stud Drop Earrings
EG15733W45JJ
CAD 4,150
CAD 4,150
Product Details
| Item Code: | EG15733W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.60 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 10.30 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Drop : | 20.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







