EG15734W45JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
14K White Gold Graduating Diamond and Diamond Clover Stud Drop Earrings
EG15734W45JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
Product Details
| Item Code: | EG15734W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.85 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 6.60 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 32.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








