EGS14936Y45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
14K Yellow Gold Single Diamond Single Ear Cuff
EGS14936Y45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
Product Details
| Item Code: | EGS14936Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.18 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Earcuff |
Product Measurements
| Width : | 8.90 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 16.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






