EGS15349M45JJ
CAD 2,775
CAD 2,775
14K White & Yellow Gold Prong Set Diamond Multi Row Single Ear Cuff
EGS15349M45JJ
CAD 2,775
CAD 2,775
Product Details
| Item Code: | EGS15349M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Earcuff |
Product Measurements
| Width : | 9.20 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 13.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







