MR15671K4JBD
CAD 6,100
CAD 6,100
14K Rose Gold Black Diamond Mens Wedding Band in High Polished Finish
MR15671K4JBD
CAD 6,100
CAD 6,100
Product Details
| Product Line: | Xavier |
| Item Code: | MR15671K4JBD |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.09 ct |
| Division : | GBMD |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Diamond Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









