MR15674K44JJ
CAD 6,200
CAD 6,200
14K Rose Gold Diamond Mens Wedding Ring in Satin Finish
MR15674K44JJ
CAD 6,200
CAD 6,200
Product Details
| Product Line: | Nico |
| Item Code: | MR15674K44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | GBMD |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Diamond Band |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









