MR15676K44JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
14K Rose Gold Diamond Mens Wedding Ring in Satin Finish
MR15676K44JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Product Details
| Product Line: | Everett |
| Item Code: | MR15676K44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | GBMD |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Diamond Band |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









