MR20029Y4JBD
CAD 6,300
CAD 6,300
14K Yellow Gold Black Diamond Mens Ring in High Polish Finish
MR20029Y4JBD
CAD 6,300
CAD 6,300
Product Details
| Item Code: | MR20029Y4JBD |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.34 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 3.80 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 10.00 |
| Drop : | 8.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









