MR20030Y4JBD
CAD 6,100
CAD 6,100
14K Yellow Gold Black Diamond Pavé Mens Ring in High Polish Finish
MR20030Y4JBD
CAD 6,100
CAD 6,100
Product Details
| Item Code: | MR20030Y4JBD |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.87 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Bandwidth : | 5.90 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









