MR20041SVJBS
CAD 465
CAD 465
Sterling Silver Black Spinel Mens Ring in High Polish Finish
MR20041SVJBS
CAD 465
CAD 465
Product Details
| Item Code: | MR20041SVJBS |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 3.60 mm |
| Bandwidth : | 6.00 mm |
| Size : | 10.00 |
| Drop : | 6.90 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










