MR20048W44JJ
CAD 12,300
CAD 12,300
14K White Gold Diamond Mens Engagement Ring in High Polished Finish
MR20048W44JJ
CAD 12,300
CAD 12,300
Product Details
| Item Code: | MR20048W44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.00 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Mens Engagement Ring |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 4.10 mm |
| Bandwidth : | 7.50 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










