MR20049W44JJ
CAD 13,600
CAD 13,600
14K White Gold Diamond Mens Engagement Ring in High Polished Finish
MR20049W44JJ
CAD 13,600
CAD 13,600
Product Details
| Item Code: | MR20049W44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.05 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Mens Engagement Ring |
| Center Stone Size : | 5 mm |
| Stone Shape : | Round |
Product Measurements
| Width : | 7.60 mm |
| Thickness : | 4.10 mm |
| Bandwidth : | 7.10 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









