MR20050M44JJ
CAD 9,700
CAD 9,700
14K Yellow-White Gold Diamond Mens Engagement Ring in High Polish Finish
MR20050M44JJ
CAD 9,700
CAD 9,700
Product Details
| Item Code: | MR20050M44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Mens Engagement Ring |
| Center Stone Size : | 5 mm |
| Stone Shape : | Round |
Product Measurements
| Width : | 8.50 mm |
| Thickness : | 4.50 mm |
| Bandwidth : | 4.60 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










