MR20051Y4JBD
CAD 4,550
CAD 4,550
14K Yellow Gold Black Diamond Mens Ring in High Polished Finish
MR20051Y4JBD
CAD 4,550
CAD 4,550
Product Details
| Item Code: | MR20051Y4JBD |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Signet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width (A) : | 8.60 mm |
| Thickness (B) : | 2.50 mm |
| Bandwidth (C) : | 4.20 mm |
| Size (D) : | 10.00 |
* Product weights and dimensions are approximate. Our total diamond weight may have a +/-5% tolerance. All prices on this web site are subject to change without notice. Whilst we make every effort to provide you the most accurate, up-to-date information, occasionally, one or more items on our web site may be mis-priced. In the event a product is listed at an incorrect price due to typographical, photographic, or technical error. Gabriel & Co reserves the right to cancel any orders placed with incorrect price.
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY













