MR20053W44JJ
CAD 7,400
CAD 7,400
14K White Gold Diamond Mens Wedding Ring in Satin Finish
MR20053W44JJ
CAD 7,400
CAD 7,400
Product Details
| Item Code: | MR20053W44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.70 ct |
| Division : | GBMD |
| Collection : | Diamond |
| Style : | Diamond Band |
Product Measurements
| Width : | 7.50 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Bandwidth : | 7.50 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










