MR20096Y4JJJ
CAD 4,750
CAD 4,750
14K Yellow Gold 6mm Mens Ring Brush Finish in Satin Finish
MR20096Y4JJJ
CAD 4,750
CAD 4,750
Product Details
| Item Code: | MR20096Y4JJJ |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
Product Measurements
| Width : | 6.00 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 6.00 mm |
| Size : | 10.00 |
| Drop : | 6.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









