MR20148SVJJJ
CAD 265
CAD 265
925 Sterling Silver Mens Twisted Ring
MR20148SVJJJ
CAD 265
CAD 265
Product Details
| Item Code: | MR20148SVJJJ |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
Product Measurements
| Width : | 4.00 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 4.00 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










