MR20152Y44JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
14K Yellow Gold Faceted Diamond Fashion Mens Ring
MR20152Y44JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Product Details
| Item Code: | MR20152Y44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.14 ct |
| Division : | GBMD |
| Collection : | Facets |
| Style : | Diamond Band |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










