MR20177SVJBS
CAD 525
CAD 525
Wide 925 Sterling Silver Signet Ring with Black Spinel in High Polish Finish
MR20177SVJBS
CAD 525
CAD 525
Product Details
| Item Code: | MR20177SVJBS |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 16.50 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Bandwidth : | 6.30 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










