MR52061W4JJJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Wide 14K White Gold Chain Link Band in High Polished Finish
MR52061W4JJJ
CAD 5,300
CAD 5,300
A bold chain link motif sets this mens ring apart. Crafted from 14K white gold, the wide band is comprised of angular links that create a modern update to a classic pattern. Show off your own unique style with this distinctive ring.
Product Details
| Item Code: | MR52061W4JJJ |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.80 mm |
| Bandwidth : | 6.60 mm |
| Size : | 10.00 |
| Drop : | 10.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










