MR52074W4JSB
CAD 6,600
CAD 6,600
14K White Gold Ring with Princess Cut Sapphire B quality Stations in East West Brush Finish
MR52074W4JSB
CAD 6,600
CAD 6,600
Product Details
| Item Code: | MR52074W4JSB |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 7.80 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Bandwidth : | 7.80 mm |
| Size : | 10.00 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









