NK1384Y45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
18 inch 14K Yellow Gold Y Necklace with Leaf Drops and Center Diamond
NK1384Y45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
Product Details
| Item Code: | NK1384Y45JJ |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 18.00 In |
Product Measurements
| Width : | 5.48 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 55.35 mm |
| Size : | 18.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






