NK5198Y45JJ
CAD 1,975
CAD 1,975
Sideways 14K Yellow Gold Engraved Heart Pendant Necklace with Diamond Frame
NK5198Y45JJ
CAD 1,975
CAD 1,975
This romantic 14k yellow gold necklace features a heart charm with an eye-catching brushed texture. Brilliant 0.14ct diamonds perfectly frame the beautiful pendant. For a personal touch, this style can be engraved with a name, date or other meaningful text.
Product Details
| Item Code: | NK5198Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.14 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 13.60 mm |
| Thickness : | 1.30 mm |
| Drop : | 11.10 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





