NK5199Y45JJ
CAD 1,800
CAD 1,800
14K Yellow Gold Diamond Halo Heart Pendant Necklace
NK5199Y45JJ
CAD 1,800
CAD 1,800
This brushed 14k yellow gold heart necklace provides the perfect canvas. Customize the effortlessly wearable pendant with an engraved name, date or other meaningful text. A brilliant .1ct diamond halo completes this sweet style.
Product Details
| Item Code: | NK5199Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.10 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 12.90 mm |
| Thickness : | 1.30 mm |
| Drop : | 13.20 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





