NK5391Y45JJ
CAD 2,275
CAD 2,275
14K Yellow Gold Diamond Triangles Y Pendant Necklace
NK5391Y45JJ
CAD 2,275
CAD 2,275
This geometric lariat necklace features a pair of open triangle pendants, accented with 0.16cts of shimmering pavé diamonds. The delicate 14k yellow gold chain is adjustable to ensure a perfectly customized length.
Product Details
| Item Code: | NK5391Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.16 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Y Necklace |
| Chain Length : | 16.00 In |
Product Measurements
| Width : | 5.40 mm |
| Thickness : | 1.07 mm |
| Drop : | 114.00 mm |
| Size : | 16.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






