NK5807W45JJ
CAD 2,875
CAD 2,875
18 inch 14K White Gold Layered Diamond Cluster Y Necklace
NK5807W45JJ
CAD 2,875
CAD 2,875
An of-the-moment Y knot silhouette is elevated by a sprinkling of glistening pave diamonds
Product Details
| Item Code: | NK5807W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Layered |
| Chain Length : | 18.00 In |
Product Measurements
| Width : | 6.40 mm |
| Thickness : | 2.80 mm |
| Drop : | 52.00 mm |
| Size : | 18.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*













