NK6029Y45JJ
CAD 2,325
CAD 2,325
18 inch 14K Yellow Gold Bezel Set Diamond Drop Necklace
NK6029Y45JJ
CAD 2,325
CAD 2,325
A trio of bezel set round diamonds add eye-catching sparkle to this simple yet stylish choker necklace. These radiant 0.19ct diamonds are suspended from a delicate 14k yellow gold cable chain. Embrace the versatility of this vivacious choker necklace to liven up any outfit.
Product Details
| Item Code: | NK6029Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Droplet |
| Chain Length : | 18.00 In |
Product Measurements
| Width : | 4.10 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 5.90 mm |
| Size : | 18.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*







