NK6041Y45JJ
CAD 2,750
CAD 2,750
24 inch 14K Yellow Gold Diamond and Disc Station Necklace
NK6041Y45JJ
CAD 2,750
CAD 2,750
Product Details
| Item Code: | NK6041Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.23 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Droplet |
| Chain Length : | 24.00 In |
Product Measurements
| Width : | 3.10 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 4.90 mm |
| Size : | 24.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
















