NK6072W45JJ
CAD 9,500
CAD 9,500
14K White Gold Diamond Pavé Graduating Square Link Necklace
NK6072W45JJ
CAD 9,500
CAD 9,500
Product Details
| Item Code: | NK6072W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.45 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 9.80 mm |
| Thickness : | 6.00 mm |
| Drop : | 10.10 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*




















