NK6467Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
14K Yellow Gold Rectangular ID Pendant Necklace with Twisted Rope Frame
NK6467Y4JJJ
CAD 1,400
CAD 1,400
Product Details
| Item Code: | NK6467Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 17.80 mm |
| Thickness : | 1.40 mm |
| Drop : | 6.50 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







