NK6469M45JJ
CAD 1,175
CAD 1,175
14K White & Yellow Gold Diamond Droplet Necklace
NK6469M45JJ
CAD 1,175
CAD 1,175
Product Details
| Item Code: | NK6469M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.05 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Droplet |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 2.40 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 3.70 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







