NK6504Y4JJJ
CAD 2,625
CAD 2,625
14K Yellow Gold Oval Locket Necklace with Twisted Rope Frame
NK6504Y4JJJ
CAD 2,625
CAD 2,625
Personalized gifts are always more meaningful. Show your love, friendship, or whatever you may be celebrating by gifting this engravable locket with your favorite quote or mantra. A more traditional locket style, this necklace offers brushed 14K yellow gold with a delicately twisted frame.
Product Details
| Item Code: | NK6504Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 16.20 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Drop : | 23.40 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









