NK6556Y4JJJ
CAD 2,950
CAD 2,950
Product Details
| Item Code: | NK6556Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Droplet |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 6.20 mm |
| Thickness : | 1.30 mm |
| Drop : | 7.70 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






