NK6833Y4JJJ
CAD 5,100
CAD 5,100
18 Inch 14K Yellow Gold Spear Drops Necklace
NK6833Y4JJJ
CAD 5,100
CAD 5,100
Product Details
| Item Code: | NK6833Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Tassel |
| Chain Length : | 18.00 In |
Product Measurements
| Width : | 1.92 mm |
| Thickness : | 0.52 mm |
| Drop : | 15.85 mm |
| Size : | 18.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






