NK6844-32Y4JJJ
CAD 4,250
CAD 4,250
14K Yellow Gold ID Dog Tag Pendant Hollow Chain Necklace
NK6844-32Y4JJJ
CAD 4,250
CAD 4,250
Product Details
| Item Code: | NK6844-32Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 32.00 In |
Product Measurements
| Width : | 13.60 mm |
| Thickness : | 1.40 mm |
| Drop : | 33.70 mm |
| Size : | 32.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








