NK6917SVJJJ
CAD 260
CAD 260
925 Sterling Silver Long Rectangular Pendant Necklace
NK6917SVJJJ
CAD 260
CAD 260
Product Details
| Item Code: | NK6917SVJJJ |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 7.40 mm |
| Thickness : | 1.20 mm |
| Drop : | 29.20 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






