NK6930Y4JJJ
CAD 1,600
CAD 1,600
14K Yellow Gold Chain Tassel Pendant Necklace
NK6930Y4JJJ
CAD 1,600
CAD 1,600
Product Details
| Item Code: | NK6930Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chandelier |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 10.70 mm |
| Thickness : | 4.10 mm |
| Drop : | 64.00 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







