NK6933-24Y4JJJ
CAD 2,025
CAD 2,025
24 inch 14K Yellow Gold Bujukan Tassel Pendant Necklace
NK6933-24Y4JJJ
CAD 2,025
CAD 2,025
Product Details
| Item Code: | NK6933-24Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chandelier |
| Chain Length : | 24.00 In |
Product Measurements
| Width : | 15.60 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 47.00 mm |
| Size : | 24.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







