NK7049Y45JJ
CAD 1,525
CAD 1,525
14K Yellow Gold Diamond Double Heart Pendant Necklace
NK7049Y45JJ
CAD 1,525
CAD 1,525
Product Details
| Item Code: | NK7049Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.06 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Layered |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 4.70 mm |
| Thickness : | 1.70 mm |
| Drop : | 56.00 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






