NK7084SV5JJ
CAD 410
CAD 410
925 Sterling Silver Bujukan Diamond ID Necklace
NK7084SV5JJ
CAD 410
CAD 410
Product Details
| Item Code: | NK7084SV5JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.01 ct |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 17.50 In |
Product Measurements
| Width : | 9.60 mm |
| Thickness : | 1.40 mm |
| Drop : | 30.00 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






